Web Kullanımı

En İyi Müzik indirme Programı Listesi Android 3+ Uygulama

Bu yazıyı 3 dakikada okuyabilirsiniz.

Müzik ruhun gıdasıdır sözü ne kadar doğru bir kavramdır. Uyumadan önce, çalışırken, yürürken hayatımızın her anında müzik dinliyoruz. Müzik dinlemek yapılan işlerde konsantrasyon becerisini arttırır. Ayrıca hayatımızın her anında daha çok düşünce, hayal kavramlarını geliştirmemize hatta yeni fikirler üretmemize dahi neden olur. Konu hakkında doğru karar verebilmek için müzik dinleyerek o konuyu düşünenlerin sayısı da oldukça fazla. Tabi ruhunuza hitap edebilecek müzikleri bulup rehber oluşturmak bazen can sıkıcı bir hal alabilmekte. Bu konuda yardımcı olabilmek için en iyi müzik indirme programı listesi hazırladım. Listede adını verdiğim android müzik indirme uygulamaları eminim ki en iyi müzik indirme programı hangisi sorusuna net ve kesin cevap verecektir. Listede verdiğim tüm uygulamalar aynı zamanda en kolay müzik indirme programı olacaktır. Karmaşık bir arayüz ile karşı karşıya kalmadan android için sınırsız mp3 indirme işlemini yapacaksınız. Listeye geçelim.

En İyi Müzik indirme Programı
En İyi Müzik indirme Programı

SOUNDCLOUD

En popüler ve En İyi Müzik indirme Programı olduğu söylenebilir. 100 milyon üzerinde indirmeye sahip android uygulama kullanıcılar tarafından aldığı 4.5 puan ile zirvenin doruklarını yaşıyor. Aradığınız müziği rahatlıkla bulabileceğiniz çok geniş müzik listesine sahip uygulama. Bu uygulama üzerinden sınırsız ve bedava mp3 indirebilirsiniz.

KULLANIŞI:

Google Play Store’den uygulamayı indirtikten sonra en yukarıda ki mercek işaretine tıklayarak sanatçı adı, Müzik adı gibi bilgiyi girerek arama yapıyoruz. Bulunan müzik indirilmeden önce uygulama üzerinden dinlenebilir. İndirmek istediğimiz müziğe tıkladıktan sonra en alt kısımda paylaş butonuna tıklıyoruz. Açılan menüden Soundloadie butonuna tıkladıktan sonra müzik inmeye başlıyor.

TUBAZY

En İyi müzik indirme programı olabilecek türden bir uygulama daha. Telefona ücretsiz müzik indirmek için harika bir uygulama. İsteyenler ücretli sürümüne geçerek reklam görünmesi gibi bir çok sorunu halledebilirsiniz ama gerekli değil. Ücretsiz olarak da çok rahat işinizi göreceğinden şüphem yok.

KULLANIŞI

Program ara yüzünde bulunan çevrim içi müzik ara kısmına tıklayarak sanatçı adı veya müzik adını yazıp aratıyorsunuz. Çıkan müziğin yanında yer alan üç üst üste nokta olan yere tıklayıp indir diyorsunuz hızlıca inmeye başlıyor.

ZUZU

Tesadüfen bulduğum bir uygulama ama müzikleri gayet başarılı bir şekilde indiriyor. Google reklamları içerisinde mevcut ama çok rahatsız edecek türden değil. O yüzden En İyi Müzik İndirme Programı listesine dahil ettim.

KULLANIŞI

Müzik ara kısmından istediğiniz müziği aratarak çıkan üç noktaya tıkladıktan sonra indir butonuna basmanız yeterli kısa süre sonra inmeye başlayacaktır.

Bu kadarı yeterli sanırım. Listeyi oluştururken bir çok uygulama denedim her birisi ayrı bir çöp yığınıydı. Belki bir gün bu uygulamalarda çöp olacak. O yüzden çöp olan bir uygulama ile karşılaşırsanız yorum kısmında belirtirseniz listede güncelleme yaparım. Önerebileceğiniz android müzik indirme programı olursa da yorumda iletebilirsiniz listeye eklemekten mutluluk duyarım. Youtube üzerinden müzik indirmek için youtube müzik indir yazımdan faydalanabilirsiniz. https://muslumbaser.com/youtube-muzik-indir

26 Aralık 2018 11:04:07

5 Yorum

  1. Çok iyi abi yaa. Denemediğim müzik indirme programı kalmadı. Tubazy denedim çok kolay indirmeye başladı. Her yerde myt yi yazmışlar denedim olmamıştı.

    1. Listeyi hazırlarken hepsini tek tek denedim ve en iyi müzik indirme uygulamaları listesini oluşturdum. Yazıyı yazarken en az 10 uygulama eklerim diye düşünüyordum. İş öyle değilmiş içine girince anladım onlarca uygulama arasından ancak üçünün işe yarar olması kötü bir durum.

  2. Reklam dolu müzik indirmeyi başaramayan uygulamalardan kurtuldum sonunda üçüde sorunsuz çalışıyor. Aralarda üç beş reklam var olsun sorun çıkaracak tarzda değil. Oda uygulamayı yapanın para kazanması için koyulmuş. Liste 5 yıldızı hak ediyor.

  3. Komple müzik çözümü sunan “Muzzik” uygulamasını da kesinlikle denemenizi tavsiye ederim Müslüm Bey.

    Google Play ‘de “muzzik” diye arattırın, indirin ve tüm şarkılara anında ulaşın, ayrıca 30 un üzerinde dil desteği mevcut, şahane bir müzik çalıcı da cabası, albümleri, şarkıları otomatik kategorize eder…

    Deneyin pişman olmazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir