Hakkımda

MÜslüm Başer Kimdir ?

MERHABA BEN MÜSLÜM

Bir rivayete göre Adana’nın Kozan ilçesinde Dünyaya gelmişim. Okula başladığım dönemlerde bilgisayar sadece maddi durumu iyi olan kişilerin evinde vardı. Yani bilgisayarla tanışmam şimdiki gençlik gibi dünyaya gelir gelmez olmadı. İlk okul çağlarında internet kafeye dadandım. Bilgisayarla ilk tanışmam orada oldu. Orada oyunlar oynadım. Artık oyun oynamak bana bağımlılık yapmıştı. Sürekli internet kafeye gidiyordum.

İşte O Beklenen Gün Geldi…

Arkadaşlarımla counter strike 1.5 oynamaya başladım. 4 er kişilik gruplarla hesabına oyun oynuyorduk çok keyif alıyordum ama kaybetmek benim için çok kötü oluyordu. Sonuçta bir ilk okul öğrencisinin 1 lirası  çok büyük bir para birimidir. Sizlerde iyi bilirsiniz. Bu durumu aşmak için countuer stirike de hileler yapmaya başladım. Oyunun kesin galibi ben oldum. O hileleri öğrenirken web hayatım başladı. Bir şeyleri araştırarak yapmaya başladım. Elimden geldiğince araştırarak hep bir şeyler üretmek için çabaladım. Sonunda kişisel blogumu açmaya karar verdim ve Müslüm Başer  adındaki kişisel blogumu oluşturdum.

Blogda Neler Olacak, Ne Tür Paylaşımlar Yapılacak…

Bu konuda çok kararsız kalsam da bir şeyler yazacağım kesin. Sonuçta boşuna açmadım bu siteyi değil mi? Ziyaretçilerime bildiğim her tür konularda bilgi aktarımı sağlayacağım. Şu konuda uzmanım sadece bu konu hakkında paylaşım yapacağım gibi bir düşüncem yok Araştırmasını sevdiğim için o gün neyi merak ettiysem asıl bilgiye ulaşıp. Size internetin çöplük olan sayfasından çok çok farklı bir yere ulaştırmayı hedefliyorum. Yazmayı ve okumayı seviyorum.

Neden Yazıyorum…

Gerçek yaşamda çok hareketli birisi olduğum doğrudur. Sürekli Bir iş ile meşgul olmadığım zamanlar sıkılıyorum. Boş vaktimi en iyi şekilde ve en sevdiğim şekilde değerlendirmek istiyorum. Bu yüzden Yazıyorum. İnsanları kandıran web sayfalarını sevmediğim için yazıyorum. Zamanında bende sırf ziyaretçi çekmek için yalan başlıklar atan sitelerde çok vakit harcadım ve halada harcamaya devam ediyoruz. Bu sitelere inat olsun diye yazıyorum. Sadece bunlar için mi ? der gibisiniz. Saydıklarım en başında geliyor tabi ki Blogdan az da olsa para kazanmak için yazıyorum şuan ki işime ek gelir olması için. Kısacası Hayallerim var. Hayalleriniz var. O yüzden okuyor O yüzden yazıyorum.