BLOG ve PARA

internetten hızlı para kazanmanın yolları

Bu yazıyı 4 dakikada okuyabilirsiniz.
para kazanma fikirleri
para kazanma fikirleri

internetten hızlı para kazanmanın yolları bir çok kez aranmış ama tatmin edici bir yöntem veya yazı bulunamamıştır. Yazı başlığını seçerken bilerek hızlı para nasıl kazanılır? Diye bir başlık attım. Bunu yazmamın sebebi bu düşüncede olan kişiler benim yazım ile karşılaşsın ki belki bir dolandırıcılık faaliyetinden kurtulur. Belki de en hızlı olacak şekilde internetten para kazanmanın yolu nedir? Bulabilir.

İlk önce şunu açıklamak istiyorum bu yazıyı beni yazmaya sürükleyen iki neden bulunmakta. Birincisi internetten yatarak para kazanmak için farklı yollarla dolandırılmış kişileri aydınlatıcı makale olması. İkincisi ise yorumlarda bu konu ile ilgili bir yazının muslumbaser.com sitesinde yayına girmelerini istemesidir. İlk cümlelerde dolandırılmış kişileri ve dolandırılmaya ramak kalan kişileri aydınlatalım.  Güncel konumuz çiftlik bank olduğu için biraz üzerine değinelim. Yazının devamını okumadan önce size bir video linki vereyim. Buyurun https://www.youtube.com/watch?v=RMDzk8I2Z04

Video da adamın bir sözüne dikkat edin “çalışmadan para kazanmak işte buna inanan saftır diyor.” Bizim milletimiz harbi çok saf be kuzu gibiler ne atsan yiyorlar. Şimdide böyle bir yazıyı okuyorsunuz. İnternetten nasıl hızlı şekilde para kazanırım diye. Ben size yolunu vereceğim ama bu iş hop al parayı değil. Çalışmadan internetten de para kazanmak mümkün değil. Önce bunu kafanıza bir yerleştirin. Şunu da düşünün siz bir yatırım yapsanız millet kazansın ben zarar edeyim şeklinde çalışan bir web sitesi tasarlar mısınız? Hayır! İşte online para kazanma siteleri de asla size böyle bir imkan sunmaz. Üç günde para kazanmaya başlamanın tek yolu gayri meşru para kazanma yollarından geçer. Buna da bizim  Vicdanımız el vermeyecek. Sizlere internette bu konu üzerine arama yapan kullanıcıların sorgularını göstereyim akıl karı aramalar değil aslında.

  • para kazanma siteleri
  • evde para kazanmanın yolları
  • müzik dinleyerek para kazanma
  • para kazanma fikirleri
  • internetten para kazanmak istiyorum
  • para kazanmanın yolları öğrenci
  • çok para kazanmak için ne yapmak lazım

Müzik dinleyerek para kazanmak ha 😀 Neyse…  Söylemek istediklerim artık anlayana sivri sinek saz anlamayana davul çalsan az. Geçelim internetten hızlı para kazanmanın yolları nelerdir?

İNTERNETTEN HIZLI PARA KAZANMA YOLLARI

internetten para kazanmayı gerçekten istiyorsanız başkalarının sistemine üye olmayacaksınız. Kendi sisteminizi kendiniz oluşturacaksınız. Buna örnek olarak herkesin en çok tercih ettiği yol site tasarlamak ve orada bir şeyler satmaktır. Bir şeyler satma kelimesini elle tutulan bir madde olarak düşünmeyin hizmet satabilirsiniz. Yani tıpkı bu blog gibi işinde ehli olduğunuz konuda blog açabilir. Ya da merak ettiğiniz konu üzerinde araştırma yaparak hem kendinizi geliştirip hemde para kazanmayı sağlayabilirsiniz. Hocam ikisi birden nasıl olacak? Aha anlatayım. Öğrencisiniz ve ders çalışmaya ihtiyacınız var aynı zamanda ders çalışırken para kazanmalısınız ki KPSS sınavında atanasınız. Evet kendi anlatım tarzınız ile dersleri tek tek ziyaretçilerinize aktarsanız nasıl olur? Hem yazarken öğreneceksiniz. Hem millete öğreteceksiniz.

Samimi bir dil ile yazılmış derslere öğrencilerin çok ihtiyacı var. Alınan kitaplarda sıcak kanlı anlatım olmadığı için bir süre sonra sıkıyor. Bakın ne güzel bir para kazanma yolu. Zekanızı ve azminizi bir araya getirin söylediğim örnek gibi bir çok para kazanma fikirleri bulabilirsiniz.

Verdiğim örnekte yazarak çalışma yaptınız. Yani çalışmadan para kazanmak imkansızdır. Eğer ders anlatımınız sürekli ve özgün olursa emin olun ki o site size para kazandırmaya başlar. İlk ders anlatımınızda ziyaretçi gelmeyecektir. Zamanla kitle artış gösterecek ve reklam gelirlerinden faydalanmaya başlayacaksınız. Ne kadar sürer? Altı ay sürer. Eğer belli forumlarda öğrenci kitlesine ulaşıp ders anlattığınızı onlara söyleyebilirseniz. size 2000 öğrenci yeterde artar bile. En hızlı para kazanmanın yolu budur.  Şimdi tamamen internetten hızlı para kazanmanın yolları nasıl olurmuş mantığını kavradınız sanırım. Aslında bu konu üzerine söylenecek yüzlerce söz var. Yazarım uzar gider. Gerek yok o kadarına. Aklı başında olan bir insan nasıl kazanç sağlayacağını çözdü ve kafasında bir şeyler oluşmaya başladı bile.

HER ŞEY SİSTEM VE ZEKA

İyi karar verin, zeki olun, azimli olun bilişim sektöründe para kazanmamak imkansız. Parayı sizin bulmanıza gerek yok kaliteli oluşturulmuş bir sistem elinizde olduğu sürece para sizi bulur. Kaçsanız da sizi bulacak köşeye sıkıştırıp cebinize girecektir. Doğru yapılmış bir çalışma ile kazanmamak imkansıza yakın diyebilirim. İşi bilen zeki olan herkes kazanabilir. Birisi çok kazanır diğeri az kazanır ama mutlaka kazanır. Aranan tek şart yaptıklarınızın sistemli olmasıdır.

Böyle bir yazıdan sonra başkalarının oluşturduğu sisteme üye olarak kazanç sağlamayı düşünmüyorsunuz umarım. Ya da 3 ver 5 al sistemlerine inancınız tamamen kırılmıştır. Evet en hızlısı ve en cazibi yukarıda ki örnek ve benzerleridir. Benzerleri sizin beyninizde oluşur. Kimse şunu yap kazan diyemez. Dese de vardır bir bit yeniği. Hadi selametle.

28 Mart 2018 21:18:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir