BLOG ve PARA

İnternetten Para Kazanma Gel Gel !

Artık şu internetten para kazanma konularına da bir değerlendirme yapmak istiyorum. Söylediklerim sadece benim gördüklerimdir. Belki benim görmediğim daha doğrusu rast gelmediğim internetten para kazanma yolları olabilir ona bişe demiyorum. Sadece ve sadece burada deneyimi mi sizlerle paylaşıp yol göstermek için bu yazıyı kaleme aldım. O kadar çok hayal kırıklıkları yaşadım ki lise çağlarım da falan internetten  para kazanmak benim hayallerimi süsledi. Sonuç olarak ise 5 metelik kazanamamış biri olarak söylediklerimde çokta haksız sayılacağımı zannetmiyorum. Benim denediğim ve olumsuz sonuç aldığım konulara değineceğim. Tabi ki benden farklı yöntem deneyerek para kazanan birisi varsa yorumda belirtebilir. Bizde makalemize ekleyerek İnternetten para kazanmak isteyenlere daha iyi yol gösterebiliriz. Neyse fazla uzatmadan denediğim bazı yöntemlere değinelim.

ANKET DOLDUR PARA KAZAN SAÇMALIĞI

İnternete bu başlığı yazdığınızda 95 bin yazı bulabilirsiniz. Şöyle bir baktığımda hepside inandırıcı duruyor. Hatta bazı büyük haber siteleri başlıklar atıyor. Anket doldurarak ne kadar kazanılır, Anket doldurarak internetten para kazanma, Sadece anket doldurarak zengin oldu gibi bir sürü başlıklar, Bir sürü yalanlar. İnsan vakti almaktan başka bir şey değil benim de çok zamanımı yediler. Bari benden sonrakiler bu zaman kaybını yaşamasın.

Neden bu kadar çok internetten para kazanma başlığı atılıyor biliyor musunuz ? Ateş olmayan yerden duman çıkma işini unutun. Ama yarım unutun. Bu anket firmaları büyük haber sitelerine makaleyi yayınla ücretini vereyim tekliflerinde bulunur haber siteleri de bunu seve seve kabul eder. Sizde vay be bu site bunu yazıyorsa kesin bir şey var burada. Bende anket doldurayım düşüncesine kapılabilirsiniz. Bazen ise benim gibi kişisel blog yazarları internetten para kazanma diye başlık atar. Arama motorlarında bu kelime çok arandığı için siteye ziyaretçi çekilerek site sahibi reklamlardan gelir elde eder. Ziyaretçi ise bu durumdan üçün birini bile alamaz.

 

Şimdi bir örnek vereyim size ismini yanlış hatırlamıyorsam Napolyon diye bir anket doldur sitesi vardı. Bir övgü, bir övgü var ki siteye dolduran kazanıyor. Bizde üye olduk haliyle biraz nap puan verdi. Sonra anket gelmez oldu. Bilmem ne kadar nap puan kaç kuruşmuş. düşündüm. Anket sürekli gelse. Sürekli doldursam. 1 TL anca kazanırım. Onuda alacağım meçhul tabi. Neyse ki anket doldur para kazan işinden vazgeçtim. Size de Anket doldurarak para kazanmayı önermiyorum. Benim bilmediğim dürüst çalışan anket firması varsa eğer özürlerimizi iletiriz.

BİLGİSAYARINI AÇIK TUT PARA KAZAN SAÇMALIĞI

Bu sisteme pek girmedim işin doğrusu. Çevremden duydum biraz bilgisayarımı açık tutuyorum benim diski kullanıyorlar. Saat başı bir gelir elde ediyorum diyen Akraba, Arkadaş çevrem baya bir vardı. Ama hiç birini de internetten kazandığı para ile çay içerken görmedim. Komik bir durum oldu. Bana aylık 800 TL kazandıklarını söyleyenlerde oldu. Ama hiç o 800 lirayı görmedim. Hiç bir şey almadılar ve bir daha bilgisayarını açık tut para kazan sözünü onlardan duymadım. Bana ilk söylediklerinde biraz ön bilgi amaçlı okudum sistemi aklıma yatmadı. Nasıl yatsın ki hem Benim bilgisayara ne olduğunu bilmediğim bir program yüklenecek.

TEHLİKE KOKUYOR

Bilgisayarımı ne amaçla kullanacakları belirsiz. Nasıl güvenebilirim. O sistemde de gördüğüm bilgisayarınızı server olarak kullanıyorlar. Asıl amaçlarını gerçekleştirdiklerinde asıl parayı kendileri kazanıyor. Size de mutlaka bir kota koyuyorlar. Şu kadar açık tutmazsan para verilmez. Şu kadar para kazanmazsan 1 ay içinde para verilmez gibi saçma saçma kuralları var. Zaten üye olduğunuzda 5 kuruş kazanacağınızı anlıyorsunuz. Onuda bu kuralları koyarak vermekten kaçıyorlar. Sonuç tabi ki internetten para kazanmak isteyen kişilere hüsran olacak sonuçlar veriyor.

MAKALE YAZ PARA KAZAN (SESLİ GÜLDÜM)

internetten para kazanma
internetten para kazanma

Son günlerde birde bu moda oldu. Nereden moda olduysa artık. Tabi ben bu işe de bulaştım. Çevremden aylık 700 Lira kazandıklarını söyleyenler oldu. Hemen araştırmaya başladım. Yorumları okudum. Kendime bir site buldum. Adı yaz kazan. Ne yazdım ne yazdım. Birinci makalemi yazdım. 2,25 kuruş verilecekti makalem onaylanırsa. Neyse 3 tane yazdım. Seo uyumu falan hepsini ayarladım tabi ki. Birde baktım bir kaç saate makalem onaylanmamış. Sebebi ise üçüncü ağızdan anlatmamış olmammış. Kendi duygularımı katmadım makale yazarken buradaki olduğu gibi. Birinden duymuş gibi de anlatmadım. ikinci ağızdan da çıkmış oldum. Hatta makalemden bir parça vereyim. Daha iyi olur.

Reddedilen Makalemden Bir Cümle

Turizm bölgelerinde ekonomi hareketli olduğu için diğer illere göre fiyat farklılıkları görülmektedir.

İşte böyle cümlelerden oluşan makalem reddedildiğin de şunu anladım. Kabul edilmedi gösterip yazılan makaleyi sattıklarını düşündüm. Hala da öyle düşünüyorum. Şimdi yukarıda ki cümle kaçıncı ağız. Yemişim makalelerini de ağızlarını da Diyeceğim şu ki makale yaz kazan sitelerine aldırış etmeyin. Böyle bir yeteneğiniz varsa zaten makalelerinizi çok kolay bir şekilde kendiniz satabilirsiniz. Bilmeyenler bunu da yazacağım en kısa sürede. İnternetten nasıl para kazanılır. Hepsini tek tek anlatacağım. Takipte kalın.

Bu boş siteler ile vakit kaybetmeyin.

Başlangıç olarak   web sitesi para kazandırır mı ?  yazımı okumaya davetlisiniz.

 

 

17 Temmuz 2017 19:54:55

3 Yorum

  1. Mesela odulluanketler adresinde Paypal’ın amblemi var.Ama paypal artık geçersiz.Türkiye’deki faaliyetlerini durdurdu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir