Seo Teknikleri

Kaliteli Backlink Al (edu,google…)

Bu yazıyı 5 dakikada okuyabilirsiniz.

Her zaman söylediğim bir söz kaliteli backlink al ne olursa olsun kalitesiz sitelerden link almayın. Aldığınız tüm kalitesiz linkler sizi geriye atacağını unutmayın. Bu konuda hangi sitelerden nasıl backlink alacağınızı anlatacağım. Söylediğim yerlerden kaliteli backlink almayı başarırsanız. Diğer sitelerden alacağınız. Yüzlerce linke bedel olacağının garantisini verebilirim. Yeni aktif olan siteler için kesinlikle yapmalarını önermiyorum. 1 aylık siteniz var ise 1 adet yapın yeterli. Fazlasını yapmayın arama sonuçlarından siline bilirsiniz. İsterseniz Backlink Al Sistemi Ne Kadar Doğru ? yazımı okuyarak kaliteli backlink nasıl alınır. Hangi kriterlere uymanız gerekir. Değeri yüksek bir siteden bile kalitesiz backlink çıkışlarının sebeplerini öğrenebilirsiniz.

BACKLİNK HAKKINDA ÖN BİLGİ

Yorum backlink bırakarak sitenizin yükselmesini beklemeyin demiştim. Biz yorum değil, direk makale şeklinde alacağız. Yorum backlink bir siteye yorum yaparken site linkinizi koyun illaki faydası olacaktır ama sıralamada yükselmek için fazla birşey beklemeyin. Örnek veriyorum. 400 sırada olan bir konu başlığınız yorum backlink ile 399 olur. Fakat 15 sırada olan bir konu başlığı 14 olması çok zordur. Alexa sıralamasına önem verenler yorum backlink alabilirler. Alexa toolbar yükleyerek bıraktığı yorumda ki linke tıklayarak alexa backlink almanız daha da kolay olacaktır. Ne ise backlink ile ilgili ön bilgileri verdik. Yorumda tartışabilirsiniz geriye kalan kısımları.

EDU Backlink AL

edu backlink
edu backlink

Kaliteli bir edu backlink almak sitenizi muhteşem derecede iyi yerlere taşıyacaktır. Ben okurlarım için kaliteli bir edu site buldum ve link çıkışı sağlamanız oldukça kolay olacak. Sitemizin ismi www.academia.edu Alexa değerlerine falan bakabilirsiniz. Bakmaya da gerek görmüyorum çünkü edu gov gibi uzantılı siteler zaten google gözünde değerlidir. Siteye facebook yada google hesabınızdan kayıt olabilirsiniz. Kayıttan sonra rutin yerleri doldurarak. Döküman ekleyin. Dökümanı özgün şekilde sitenizin içeriği ile en alakalı olacak biçimde eklemeniz yararınıza olacaktır. İsterseniz profilinize de ekleme yapabilirsiniz.

Edu linkim şu şekilde TIKLA Örnek olarak bakabilirsiniz. Yayınladığım makalede link çıkışı var. Hemen profilimin yanında duran bir link daha var bağlantılara tıklayarak nasıl link verdiğime bakabilirsiniz. Etkisini de sıralamada yeterince gördüm. Bir konu başlığımda 130 sırada iken 60 sıraya indirdi. Büyük bir kazanç oldu haliyle.

Googledan GOOGLE backlink AL

google backlink
google backlink

Nasıl bir başlık oldu bende anlamadım ama doğru bir başlık oldu. Sahi bizim derdimiz neydi ? Google gözünde yükselmek için kaliteli backlink almaktı. Googleın kendi sunduğu bir hizmet olan döküman ekleyerek kendinden kendine backlink ekleyeceğiz. Telaffuzu zor olsa da kolay bir işlem. Hemen şu adrese girin Google Döküman Gmail hesabınız olmalı. Yoksa hemen bir tane açın ve giriş yapın. Dosyadan yeni sekmesine tıklayarak eşsiz bir makale yazın. Makaleniz özgün olsun kısa olmamasına özen gösterin. 200 kelime vivarı yeterli kanaatindeyim. Yazdığınız makalede istediğiniz anahtar kelimelere link çıkışı sağlayabilirsiniz. Ya da Kaynak deyip link koyarsınız. Tamamen size kalmış bir durum. Daha sonra yükleye tıklayarak makalemizi yayınlarız. Örnek olarak:

Benim Google Dökümanım

Bakıp nasıl yaptığım hakkında fikir edinebilirsiniz. Paylaştığınız makale için resimleri kendi sitenizin url sinden çekmek artı katacaktır. Zaten word gibi yazımı var istediğiniz şekli rahatlıkla seçebilirsiniz. Yazdığınız makalenin urlsini alıp sosyal medyada paylaşmak lehinize bir durum olacaktır. Daha öncede söylediğim gibi bir yere link bırakıyorsak o linkin tıklanabilir olması önemli. Tıklanmıyor ise birkaç arkadaşınız tık yapsın. Googledan Kaliteli  Backlink Al olayı bu kadar.

MİLLİYETTEN LİNK ALMAK

backlink nedir

Milliyet haber sitesini bilmeyen yoktur. Kaliteli backlink al sisteminde google news kaydı olan ve milyonlarca ziyaretçisi olan bir siteden link almak sitenizi nasılda kaliteli yapar değil mi ? Ben daha milliyetten link almasam da yakın zamanda almayı düşünüyorum. Tabi başarılı olursam. Onlarında kendine göre kriterleri var. Yazdığınız her makale yayınlanacak diye bir şey yok. O yüzden kaliteli ilgi çekici özgün bir makale yazmanız gerekmekte. Sitenizin linkini bu makale içinde yayımlayabilirsiniz. Önce Milliyet Blog sayfasına giriş yapıyoruz. Profilimizin onaylanması için eksiksiz ve güzel cümleler ile doldurmaya özen gösteriyoruz. Sallama yapmıyoruz yani. Profiliniz onaydan geçecek ilk aşamada. Site adresinizi yazıyorsunuz. Sitenizin kategorisini uygun yere ekledikten sonra profiliniz değerlendirme aşamasına girecek. İyi olan bir tarafı. Profiliniz onay aşamasında olsa bile makaleyi oluşturabilirsiniz. Makaleniz ve profiliniz için ayrı ayrı onay süreci beklemeye gerek kalmayacaktır. Profil ve makaleniz onaylandığında yazınız ilk sayfada çıkacak. Çünkü ilk 3 yazınız öyle oluyor. Sitenin kuralı diyelim.

DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER ve GENEL BİLGİLER

 1. Özgün makale yayınlamak hem onay almak için hemde link kalitesi için etkili olacaktır.
 2. Verdiğim haber sitesinden link aldığınızda eğer kurallarını doğru uyguladı iseniz inanılmaz ziyaret alarak backlink kaliteniz artacak.
 3. Makalenin her yerini linkiniz ile doldurmayın. iki veya üç yeterli olacaktır.
 4. Resimleri kendi sitenizden çekmek yararlı olacaktır.
 5. Konu içeriğiniz ile alakalı yazı yazın ki oradan gelecek ziyaretçiler farklı bir şey ile karşılaşıp sitenizi hemen terk etmesinler.

NOT: Son olarak paylaştığım haber sitesinde eğer siteniz yeni ise bunu yapmayın. Bir siteden link alsam ne olacak diyebilirsiniz. Ama haber siteleri öyle bir şey ki eğer bir yazı yayına çıktı ise diğer haber siteleri botla otomatik çekme durumu söz konusu olabiliyor. Yani sadece milliyette yayınladığınız yazı bir çok haber sitesinde çıkabilir. Yeni bir sitenin bu kadar çok link alması arama sonuçlarından silinmesine neden olabileceği için dikkatli olmanız gerekmekte

Kaliteli backlink al konusunda en kaliteli 3 adet link kaynağı paylaşmış olduk. Siteler gerçekten de çok kaliteli ve inanılmaz sırama oynatan kaynaklar yeter ki doğru alın linkinizi Kaliteli backlink al siten en güzel yerlere gelsin. Kaliteli backlink almanın birinci sayfada çıkma garantisi yoktur. 200 üzeri seo kriteri var haliyle ama bu backlink olayı önemli maddesi

 

 

 

25 Temmuz 2017 09:32:00

17 Yorum

  1. Pelin Hanım
   Milliyetten backlink almanın biraz zor olduğunu makalesede söyledim. Gerekli üyelik tipinde onaylanmanız gerekmekte. 3 tip uyelik var.
   Sitenizin kalitesi, yazım kuralları gibi kriterler üyelik tipini belirler.

 1. Çok çok kaliteli yazı olmuş. Google’dan google backlink almak gibisi yok 🙂
  Webmaster tools’a düştü bile

 2. Bu yorum tamamen backlink almak amacı ile atıldığı için admin tarafından düzenlendi.
  Çok ihtiyacın varsa link atmaya misafir yazarlık bölümünden bir makale ile link çıkışı sağlayabilirsin. Bu yorumda herkese cevap olsun. Benden link almak sanıldığından çok daha kolay.
  Adam yoruma resmen tanıtım yazısı yazmış yoq böyle bir şey 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir