Seo Teknikleri

Microsoft Backlink Al Daha Almadınız mı?

Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz.

Her yerde kaliteli backlink kaynakları ararız. Elimizde var olan, herkes tarafından bilinen ve kalitenin maksimum düzeyde olduğu bazı sitelerden link çıkışını ihmal ederiz. Bunun temel sebebi daha sonra alırım ne olacak düşüncelerimizdir. Asıl başarıya götüren yol en kaliteli ve en doğru linki siteye entegre etmektir. Bunlardan bir tanesi de microsoft tur. Konu bir çok kişiye göre basit gelebilir ama bir çok site yöneticisinin de bu kaliteli kaynaktan link almadığı gözler önünde. Yazı sadece bir hatırlatıcı olmakla birlikte en kolay şekilde”microsoft backlink al” nasıl yapılır?

Öncelikle şunu belirtelim. Aldığınız link nofollow niteliğindedir. Eski adıyla pagerank şimdi ki adıyla Trustrank değerinde bir artış gözükmez. Sıralamada etkisini fazlasıyla görürsünüz.

MİCROSOFT BACKLİNK EN KOLAY NASIL ALINIR?

  • İlk önce BU siteye gidin. sağ üst köşede yer alan soru sor butonuna tıklayın.
  • İşlemi gerçekleştirebilmek için bir hesabınızın olması gerekmekte eğer hesabınız yoksa KAYDOL
  • Rutin şekilde kaydolun. Kayıt olma işlemini anlatmıyorum.
  • Birinci verdiğim adrese giriş yaparak soru sor kısmına tekrar gelin.
  • Karşınıza şu sayfa çıkacak.
microsoft backlink al
microsoft backlink alma sayfası
  • Konu başlığı ve konu içeriği belirleyerek en mantıklı soruyu sorun ve link ekleyin.

UYARI: Soru sorarken direk olarak link vermeyin. %99 olarak linki silecekler. Soruyu sade sorun ve cevap verilmesini bekleyin. Bir yönetici soruya cevap verdikten sonra soru linkinize tekrar giriş yapın ve düzenle diyerek istediğiniz yere linki ekleyin. Silinme olasılığı böylelikle sıfıra inecektir.

Aldığınız backlink kısa sürede webmaster tools hesabınızda gözükecek. Hesabınıza düştüğü an etkisini fazlasıyla görürsünüz.

HATIRLATMA: Buna benzer bazı çok kaliteli siteler mevcut ihmal ederek link almadığımız Bir kaç örnek verelim. Youtube, Facebook, Vimeo, Yahoo gibi siteler. Zaten böyle sitelerin hepsini bir araya getirsek aşağı yukarı 30 tane sağlam link almış oluruz. Çok değil az ve öz link inşası en güzelidir.

Microsoft backlink al konusunu beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayın.

25 Şubat 2018 03:34:25

2 Yorum

  1. Bu bahsettiğiniz sitelerdeki linkler nofollow parametresi ile eklenmiyor mu? Onlar da google sıralamasına etki ediyor muymuş?

    1. Microsoft zaten nofollow ekliyor. Doğrudur nofollow linklerde sıralamada etki eder sadece sitenin PR (Trust rank) değerinde artış göstermez. Bunlarında olması için Dofollow gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir