Seo Teknikleri

Nofollow Backlink İki Tane Tr Sitelerden

Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz.

Hadi bakalım güzel ülkemizin güzel sitelerinden biraz backlink alalım. Okurlarım benden backlink kaynağı göstermemi ısrarla istiyorlar. Bende kıramayıp bulduğum en kaliteli backlink kaynaklarını veriyorum. Bugünkü backlinklerimiz nofollow. Nofollow backlink sıralama etkisi yaratmaz diyenler için NOFOLLOW DOFOLLOW BACKLİNK İNCELEMESİ yazımı bir kez okusunlar.

TECHNOPAT SİTESİNDEN BACKLİNK

Şuan bu sitenin alexa tr sıralaması 165 çok iyi bir değer. Google indexlerine bakınca da ne kadar değerli bir site olduğu açık şekilde ortada bir çok kişi bu siteyi daha önce duymuştur. Hiç backlink kaynağı olarak gösteren bir konu bulamadım ama technopat sitesini.

Backlink almak için tek yapmanız gereken üye olmak. Facebook sosyal medya hesabınız ile hızlı kayıt olabilirsiniz.  Herhangi sektörünüzle alakalı daha önce açılmış bir konu bulun. Yorum olarak linki yapıştırın. Anahtar kelime ile link çıkışı yapabilirsiniz. Sitenin güzel olan yanı ise yorumlarınız admin onayından geçmiyor. Kolay şekilde link alabilirsiniz. Sitenin kalitesi de ortada, ne duruyorsunuz hadi gidin linkleyin 🙂

KONTROLKALEMİ.COM SİTESİNDEN BACKLİNK

Siteye yine facebook ile hızlı kayıt olabilirsiniz. Yapmanız gereken şey forum kısmına girip sitenize en yakın kategoride yeni konu oluşturmak. İster bir konuda yardım istiyor gibi, ister makale yayınlar gibi konuyu oluşturuyoruz. İstediğimiz bir kelimeden nofollow backlink sağlayabiliriz.

NOD 1 Birinci sitede eski konulara yorum yaparak backlink sağlamak aldığınız linkin kalitesini artırır. Yorumda da sitenizin konusuna göre sözcükler kullanımı kaliteyi artıran diğer etken. Diğer üyelerin verdiği yanıtlar da site kategorinizle uyum sağlıyorsa kalite maksimum seviyede olur. Önemli olan doğru backlink almak.

NOD 2 Kaliteli backlinkin sırrı uzun makaleden geçer tek cümle ile yazı oluşturup link çıkışı yapmayın. Editörler tarafından silinmesine yol açabilir.Yazdığınız makale özgün olsun. Elinizden geldiğince seo uyumlu olsun ki backlink aldığınız sitede oluşan yeni url kaliteli olsun. Sitenin kaliteli olduğu gibi konunun linkinin de kaliteli olması yine bir backlink kuralıdır.

Eğer muslumbaser.com adresinden backlink almak gibi bir düşünceniz varsa MİSAFİR YAZARLIK bölümündeki kurallara göre makale yazarak link sağlayabilirsiniz.  Sizden gelenler kategorisinde makaleniz yayına girer. Linkler kalıcı olur.

29 Ekim 2017 00:03:47

2 Yorum

  1. Çok değer katıyorsun. Sayende webmaster tools ortalama sıralamam 25 e indi. Seni takip etmeden önce 45 lerde geziyordum. Ziyaretçi sayımda en az 5 kat artış gösterdi. Yeni bir site için bir anda 5 kat ziyaretçi kazanmak zor bir durum ama verdiğin backlink kaynakları gözle görülür sıralamada yükselme sağlıyor. Teşekkürler Müslüm

    1. İşini gördüyse ne mutlu. Güle güle kullan. 🙂 Yeni backlink araştırması yapacağım bu sıralar. Backlink kaynağı tespit ederim sorun yok ama vereceğim yerler. Kalite kokulu olması önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir