Web Kullanımı

Youtube müzik indir Programsız Çok Basit

Bu yazıyı 3 dakikada okuyabilirsiniz.

Google amcaya youtube müzik indir yazdığım zamanlarda bir sürü programlar ile karşılaşıyordum. İndirdiğim programlar içinde genelde reklamlarla dolu oluyor. O reklamlar ise tarayıcı ana sayfamı değiştiriyordu. Şimdi sizlere çok basit bir bilgi olan ama bilmeyenin müthiş sıkıntı çektiği youtube müzik indirme olayını anlatacağım. Yapacağınız işlemlerde program kullanmayacaksınız. Kafanız rahat olacak.

YOUTUBE’DAN MÜZİK İNDİRMEK İSTİYORSAN ÖNCE SABIRLI OLUP OKUMALISIN.

Sabırla okumadığın takdirde popup açılan reklamları kapatmak dışında bir şey yapamazsınız.  Bazı siteler sadece reklam geliri elde etmek için youtube mp3 dönüştürücü online siteler tasarlıyor. Sonuç olarak müzik veya video indirilemiyor. Ben aşağıda maddeler halinde verdiğim sıralı işlemleri yapmanız durumunda youtube dan istediğiniz gibi müzik indirebilirsiniz.

YOUTUBE MÜZİK İNDİRME İŞLEMİ

  1. http://www.32youtube.com/ Verdiğim adrese giriş yapıyorsunuz.
  2. Youtube dan istediğiniz bir müziğin linkini kopyala yapıyorsunuz yada bir alt satırdan müziğin adını yazıp site üzerinden tarıyorsunuz
  3. Bulduğunuz müziğin altında yer alan yeşil renkteki MP3 MP4 dönüştür butonuna tıklıyorsunuz.
  4. Yeni bir sayfa açılacak yine yeşil renkte mp3 indir mp4 indir butonları çıkacak.
  5. Biz MP3 butonuna tıklıyoruz. İsteyen MP4 butonuna tıklayarak videolu şekilde indirebilir.
  6. Aşağıya inen ok butonu açılacaktır tıklıyoruz ve müzik inmeye başlıyor.

İnen Müzikler mp3 formatın da olup. İstediğiniz flaş diske yükleyerek araç içinde, Bilgisayarda, Mp3 okuyucu müzik aletlerinde çalıştırabilirsiniz. Tarayıcınız da (idm) aktif ise Yotubedan inen müzikler daha hızlı şekilde idm ile inecektir.

MP4 Formatında indirmeyi seçerseniz araba gibi mp3 çalıcılarda müzik çalışmayacaktır.

Nod: Eğer telefon üzerinden müzik indirmek istiyor iseniz. Telefonunuz da ki Youtube uygulamasından müzikleri açmayın. Uygulama üzerinden açtığınız müziklerin linkini göremeyeceğiniz için indirme işlemini sadece site üzerinden tarayarak yapabilirsiniz. Onun yerine telefonunuzda yüklü olan bir tarayıcı üzerinden youtube sitesine giriş yapın. Oradan linki kolaylıkla alabilirsiniz.

Neden program kullanmadan müzik indirmelisiniz ?

Müzikleri indirmek için kullanılan programlar bilgisayar için reklam virüsü tuzağından başka bir şey değildir. Bilgisayarınız da ne kadar program yüklü ise makine performansı o kadar düşük olacaktır. Aynı durum telefonlar içinde geçerlidir. Telefonunuz da çalışan her program telefonunuzu kasacaktır ısınmaya yol açacak batarya tüketimi aratacaktır.

Youtube müzik indir işlemi bu kadar basit iken program kullanmaya gerek duymayacaksınız zaten.

MP4 FORMATINDA YOUTUBE MÜZİK İNDİRMEK İÇİN; DİĞER ALTERNATİF YÖNTEM

Bilgisayarınıza internet download manager (idm) programını yükleyin. Kurulumda tarayıcınız üzerinde aktif olunsun mu ? diye seçenek gelecektir. Ok butonuna tıklayın. Tarayıcıları kapatıp tekrar açın Sağ üst köşede idm göstergesi olacaktır. Youtubedan istediğiniz videoyu açın. Video oynamaya başlayınca idm otomatik olarak videoyu yakalayacaktır. Bu videoyu indir butonu belirecek. Oradan istediğiniz format da ve kalitede youtube müziklerini indirebilirsiniz.

Bu yöntem ile sadece müzik değil filmleri de çok hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Sadece youtube üzerinde bulunan videoları değil herhangi bir sitede yüklü olan videoları da kolaylıkla indirebilirsiniz.

Örneğin facebook gibi.

Resimli anlatım için YOUTUBE ŞARKI İNDİR yazısını okuyabilirsiniz.

 

 

12 Eylül 2017 21:35:28

9 Yorum

    1. Evet bu mp3 çevirici siteyi bulana kadar biraz uğraştım ama en idealini sonunda buldum. Diğer mp3 çevirici site pert oldu. Diğer sitelerin reklamları çok rahatsız edici. Benim tavsiye ettigimdede reklam var ama rahatsız edici değil. Bol müzik indirmeler.

  1. Youtube da her türlü müzik var. Yok yok böyle güzel anlatım için çok teşekkür ediyorum. Takdire değer anlatım olmuş. Müzikleri indirdim sayende.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir